Pánske okuliare komplet on-line? Dnes už realita

Potrebujte nové okuliare? Dnes si ich jednoducho necháte kompletne urobiť a poslať online. Takto si môžete kúpiť nielen pánske okuliare na čítanie, ale aj okuliare v prípade, že trpíte krátkozrakosťou.

Poďte si kúpiť pánske okuliare cez internet. Svet zdravotnej optiky sa s internetom taktiež radikálne mení. Napriek tomu, že sme nestále lákaní rôznymi klinikami, aby sme si nechali oči operovať, nie všetci sa k tomu odhodláme. Operácie očí nie sú zďaleka tak bezpečné ani bezbolestné, ako to rôzne kliniky radi prezentujú. Niekto sa obáva recidívy, nikto poškodenia očí, iní bolesti. Nie každému sa tiež chce investovať pomerne vysokú čiastku do kvalitnej operácie očí. A sú medzi nami aj takí, čo sme si na okuliare zvykli natoľko, že už si to bez nich ani nevieme predstaviť. A tak ich jednoducho nosíme a chceme nosiť ďalej. Tie naše ale z času na čas doslúžia a musíme si kúpiť nové. Skúste to tentoraz modernejšie – cez internet. Áno, nie je to utópia.

Okuliare z e-shopu

Okuliare – pánske: módne rámy, aj možnosť rovno si objednať osadenie dioptrických skiel. Tak vypadá dnešná realita nákupu okuliarov. Budete veľmi milo prekvapený, aký sortiment obrúb pre mužov e-shop Okuliaroveramy.sk ponúka. Každý tvar rámčeku je naviac obvykle k dispozícii hneď v niekoľkých farbách alebo vzoroch. Možností je teda neúrekom.

Obvykle vieme, aké nosíme dioptrie. Jednoducho si tak zvolíme aj sklá. Štandardne sú k dispozícii nielen klasické tvrdené plastové šošovky, ale tiež s antireflexnou úpravou, stenčené, samozafarbovacie, tzv. Blue Control, zrkadlové alebo vodičské.

Nezabudnite si zmerať PD hodnotu

Aby bolo možné aj na diaľku správne zabrúsiť šošovky je potrebné zmerať správne centrovanie šošovky v obrube. Veľmi často máme tento údaj, označený ako PD, uvedený už v lekárskom predpise. Pokiaľ nie, musíme si pred zrkadlom zmerať vzdialenosť zreníc. Nie je to nič zložité a zvládne to za pomoci školského pravítka či iného bežného metru každý.