ŽILPO, s.r.o.

Občianske združenie ZDRAVIE Žilpo

Občianske združenie ZDRAVIE Žilpo je zamerané predovšetkým na získavanie finančných prostriedkov na modernizáciu zdravotníckej prístrojovej techniky zabezpečujúcej najmodernejšie liečebné metódy pre zvýšenie kvality a bezpečnosti pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti našim občanom – pacientom.  Za svoju činnosť toto združenie nepoberá žiadne odmeny a všetky vyzbierané finančné prostriedky sú v plnej výške použité na realizáciu plánovaných projektov.

Ciele združenia: je dobrovoľné občianske združenie zamerané na ochranu a podporu zdravia, prevenciu a liečbu ochorení a podporu vzdelávania.

Máme záujem meniť veci okolo seba, máme motiváciu prinášať stále nové možnosti, meniť veci k lepšiemu a zdravie – prevencia, či liečba patrí v našom živote k tomu najcennejšiemu, čo máme. K tomu smerujú našej aktivity.

Lekáreň Žilpo s.r.o.
Vysokoškolákov 31
010 01 ŽILINA
tel.: 041 / 500 81 55
fax: 041 / 500 81 55
e-mail: lekaren.poliklinika@stonline.sk

Lekáreň Žilpo Vám ponúka trvalo nízke ceny, individuálny prístup, služby ako meranie tlaku a tuku zdarma, servis pitného režimu, zaujímavé zľavy, cenové akcie a zľavové kupóny. Veľkou výhodou Lekárne Žilpo je rýchly a efektívny výdaj liekov, ktorý zabezpečuje výdajný automat – robot. Robotizovaná Lekáreň ŽILPO v Žiline je jedinou svojho druhu v Žilinskom kraji. Vyhľadanie a výdaj lieku s popisom trvá niekoľko sekúnd (10-20s). Výhodou robotizovanej lekárne je, že kvalifikovaný personál sa može venovať pacientovi a poskytovať mu viac poradenstva a konzultácii o predpísaných liekoch, ako v klasickom systéme. V krajinách EÚ (Nemecko, Nórsko, Veľká Británia a ostatné vyspelé krajiny) sa podobné robotizované systémy stali už bežnou výbavou väčších lekární k spokojnosti pacientov i zamestnancov lekární.

Ponúkame:

  • výdaj liekov na lekársky predpis
  • voľnopredajné lieky
  • výživové doplnky
  • diagnostické testy (tehotenské testy, test na prítomnosť helicobacter pylori, atď.)
  • individuálne pripravované lieky
  • bezlepkové potraviny
  • doplnkový sortiment (kozmetika, atď.)

Kontakt na polikliniku:

Adresa polikliniky:

Vysokoškolákov 31

01008 Žilina

Otváracie hodiny:

Každá ordinácia má svoje otváracie hodiny. Pre každú z nich je nájdete na stránkach uvedených vyššie.