PROFY klinika Bratislava

O NÁS

Názov PROFY hovorí jasne. Profesionálne vybavenie, prístup a služby – to všetko z nás robí profesionálov vo fyzioterapii. PROFY vzniklo na základe priateľstva a spolupráce s firmou Sixtus, ktorá je už 40 rokov lídrom na Taliánskom trhu v oblasti fyzioterapie, rehabilitácie a športovej medicíny. Myšlienka využitia technológií Sixtus pre široké spektrum ľudí s problémami pohybového aparátu pri zakúpení prvého terapeutistického prístroja – Diatermie. Tá preukázala svoje kvality vo všetkých prípadoch aplikácie. Rozhodli sme sa preto naplno využiť technologický a znalostný potenciál spoločnosti aj na Slovensku.

 

NAŠA PONUKA

Klinika PROFY poskytuje komplexnú diagnosticko – terapeutickú starostlivosť o pohybový aparát. Či už sa jedná o stavy po ťažkých operáciách, chronické ochorenia pohybového aparátu, alebo ide o bežné preťaženie svalov či seknutie v krížoch. Hlavným cieľom je čo najrýchlejšie odstránenie týchto bolesti, a návrat ku každodenným činnostiam. Práve preto pod vedením kvalifikovaného PROFY personálu používame špeciálne manuálne techniky, mobilizácie, cvičenia, a hlavne špičkovú fyzikálnu terapiu.

 

NAŠE REFERENCIE

Poctivá regenerácia Vám umožňuje trénovať tvrdšie a to už vedia aj naši tvrdo trénujúci klienti z Red Royal Crossfit Bratislava, Proton Crossfit, Crossfit Pressburg, Human Base,Bootcamp zone, fitness Cvičisko, Your Change či Cityfitness. Personál v PROFY sa vždy nadštandartne stará o svojich klientov. Svoje by o tom mohli rozprávať aj moderátori Tomaggio a Sifon z Rádia Anténa Rock. Keď si wakeboardisti potrebovali v rámci prevencie zranení uvolniť stuhnuté svalstvo, stačilo vždy len aby prišli. Náš pracovný vzťah s Wakelake nakoniec prerástol až v spoluprácu a dnes má PROFY zastúpenie aj priamo u nich.

Fyzioterapeutický program v PROFY sa skladá z piatich krokov. Bol vyvinutý v Taliansku, ako inovatívny koncept ktorý integruje a kombinuje viacero terapeutických prístupov. Ako každý, aj tento musí byť prispôsobený špecifickým potrebám pacienta. Je použiteľný pri obnove svalovej sily, príprave problematického kĺbu na operáciu , aj ako pooperačná starostlivosť. Ich aplikácia a trvanie je individuálna záležitosť. Odhad Vám preto poskytne náš lekár alebo fyzioterapeut pri úvodnej diagnostike.

ELEKTROMEDICÍNSKE PRÍSTROJE

V PROFY pracujeme s profesionálnymi prístrojmi od spoločnosti Sixtus. Elektromedicínske prístroje spoločnosti Sixtus používajú v rámci rehabilitácie aj futbalisti Talianskej Série A – Interu Miláno.

Naše prístroje:

  •  Diatermia
  • Ultrazvuk
  • Twin
  • Magnetoterapia

Kontakt na polikliniku:

Adresa polikliniky:

Na Paši 28

2102 Bratislava

 

Otváracie hodiny:

Každá ordinácia má svoje otváracie hodiny. Pre každú z nich je nájdete na stránkach uvedených vyššie.